8 Mart Kadınlar Günü Özel Yayını

memeder 8 mart 2021 kadınlar günü etkinlikleri
8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliklerimizin ikincisi Memeder ve Doktorclub Özel Yayını ile hayata geçiyor. 
www.doktorclub.com/memeder platformunda gerçekleşecek 8 Mart Kadınlar Günü Özel Yayınımız, Kurucumuz ve Onursal Başkanımız Prof. Dr. Vahit Özmen’in moderatörlüğünde; Başkanımız Ülkü Büyükgönenç ve T.C. Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü Kanser Dairesi Başkanı Dr. Murat Türkyılmaz’ın günün anlam ve önemine ilişkin açılış konuşmalarıyla başlayacak.

Kanser Daire Başkanlığı’ndan Dr. Murat Türkyılmaz ve Dr. Fahriye Ünlü’nün “COVID-19 pandemisinde ülkemizde meme sağlığı ile ilgili taramalar” başlıklı konuşmasını, Kurucumuz ve Onursal Başkanımız Prof. Dr. Vahit Özmen’in “Kadınlar ve meme sağlığı, korunma, tedavi ve yaşam şansı” başlıklı konuşması takip edecek. 

Yönetim Kurulu Üyemiz Prof. Dr. M. Erkin Arıbal’ın “Meme sağlığı ile ilgili tanı yöntemleri, nerede, ne zaman, ne sıklıkta?” başlıklı konuşmasından sonra Başkan Yardımcımız Doç. Dr. Ayşe Nilüfer Özaydın “Nasıl korunmalı? Kimler risk altında? Kendi kendine meme muayenesi nasıl yapılır?” içerikli konuşması ile kapanışı gerçekleştirecek.

#8MartDünyaKadınlarGünü #Memeder #MemeSağlığıDerneği #Doktorclub